Micron Technology веде змагання за лідерство на ринку пам’яті HBM
1 min read

Micron Technology веде змагання за лідерство на ринку пам’яті HBM

Micron Technology стрімко розширює свої виробничі потужності та науково-дослідні центри, плануючи взяти на себе значну частку у світовому ринку пам’яті HBM (High Bandwidth Memory). Компанія планує випустити до 25% цього сегменту в наступному році, зосереджуючи увагу на інноваціях та нових продуктах.

Наразі Micron займає друге місце в ринку пам’яті HBM, після SK hynix та Samsung Electronics, які контролюють значні частки в цьому сегменті. Однак Micron вже постачає свої чіпи HBM для прискорювачів H200 і має амбітні плани щодо їхнього подальшого розширення.

Навіть за межами США Micron активно розширюється, плануючи збудувати своє перше підприємство з обробки кремнієвих пластин в Малайзії. Це дозволить компанії забезпечити більш гнучке виробництво та ближчий доступ до азіатських ринків.

Згідно з аналізами Morgan Stanley, Nvidia залишається найбільшим покупцем мікросхем HBM, що створює великий попит на ці продукти. Micron планує задовольняти цей попит, розширюючи свою продукційну базу та підсилюючи свої позиції на глобальному ринку пам’яті HBM.

Міцрон також продовжує вдосконалювати технології тестування та упаковки мікросхем у Малайзії, що підсилить його конкурентоспроможність у цьому високотехнологічному сегменті.

Всі ці кроки свідчать про наміри Micron зайняти лідируючі позиції на ринку HBM, змагаючись зі своїми корейськими конкурентами за перевагу споживачів із AMD, Google та Amazon.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *