Попит на японське обладнання для випуску пам’яті HBM зріс удесятеро
1 min read

Попит на японське обладнання для випуску пам’яті HBM зріс удесятеро

Найбільшим постачальником пам’яті типу HBM залишається південнокорейська SK hynix, але компанія Samsung Electronics, що конкурує, в поточному році збирається подвоїти обсяги випуску аналогічної продукції. Японська компанія Towa зазначає, що замовлення на постачання спеціалізованого обладнання для пакування пам’яті цього року збільшилися відразу на порядок, посилаючись на підвищений попит південнокорейських клієнтів.

Towa є найбільшим постачальником обладнання для пакування чіпів, що застосовується під час випуску мікросхем пам’яті типу HBM, вона контролює приблизно 60% світового ринку. Досі вона задовольнялася постачання однієї чи двох спеціалізованих машин на рік, оскільки обсяги виробництва HBM були обмеженими. На цей рік, як зазначає Nikkei Asian Review з посиланням на керівництво Towa, сформовано замовлення на постачання понад 20 одиниць спеціалізованого обладнання, і воно походить від великих корейських замовників. Втім, як можна судити з активності китайської CXMT, інші клієнти теж не втрачають часу дарма.

Технології Towa дозволяють заповнювати спеціальним складом зазори між кристалами пам’яті та підкладкою, виключаючи в процесі експлуатації доступ повітря та вологи. Компанія досягла точності, що дозволяє працювати із зазорами в 5 мікрон, на що обладнання більшості конкурентів не завжди здатне. Цим і зумовлений підвищений попит на обладнання Towa з боку корейських виробників HBM, пояснює джерело. До компанії виявляють інтерес і біржові інвестори – курс акцій Towa з січня минулого року зріс на 359%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *