Samsung відкладає запуск функції Recall для ноутбуків Galaxy Book 4 Edge AI до осені
1 min read

Samsung відкладає запуск функції Recall для ноутбуків Galaxy Book 4 Edge AI до осені

Samsung оголосила про відкладення запуску функції Recall на їхніх нових ноутбуках Galaxy Book 4 Edge AI до кінця осені цього року. Хоча відомо, що пристрої сумісні з Microsoft Copilot AI, компанія розпочне постачання без спірної функції Recall, яка має автоматично створювати знімки екрана кожні кілька секунд для контекстного пошуку інформації.

Очікувалося, що Recall буде доступний з 18 червня, але Samsung вирішила затримати його, орієнтуючись на додаткове тестування та доопрацювання мір безпеки. Виробник також зіткнувся з проблемами сумісності з деякими іграми та програмами, включаючи Fortnite, League of Legends і Adobe, обіцяючи виправити ці недоліки спільно з розробниками.

Однак виявлені проблеми з продуктивністю при використанні ресурсомістких додатків x86 на процесорах Windows on Arm можуть значно вплинути на користувачів, зокрема геймерів та професійних дизайнерів.

Загалом, Galaxy Book 4 Edge Copilot+ обіцяють багато, але поки що стикаються з численними викликами, які потребують вирішення до повного релізу на ринку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *