Samsung анонсує випуск ноутбука Galaxy Book4 Edge з Arm-процесором Snapdragon X Elite
1 min read

Samsung анонсує випуск ноутбука Galaxy Book4 Edge з Arm-процесором Snapdragon X Elite

Компанія Samsung готується до випуску нового ноутбука Galaxy Book4 Edge, який відзначається переходом до Arm-процесора Snapdragon X Elite від компанії Qualcomm. 

Згідно з повідомленням видання Winfuture.de, ця модель буде оснащена 14-дюймовим екраном, 16 ГБ оперативної пам’яті та твердотільним накопичувачем об’ємом 512 ГБ.

Основою пристрою стане 12-ядерний процесор Snapdragon X Elite з частотою до 4,3 ГГц, включаючи ядра Oryon та нове покоління спеціального ШІ-рушія (NPU) з продуктивністю 45 TOPS

Попередні тести демонструють, що цей чип здатний конкурувати зі сучасними рішеннями компаній Intel, AMD та Apple у чистій обчислювальній продуктивності, а також значно їх перевершує у показниках ШІ-продуктивності.

Очікується, що ціна Galaxy Book4 Edge складе приблизно 1800 євро, позиціонуючи його у тій же ціновій категорії, що і інші ноутбуки серії Galaxy Book4 на базі чипів Intel. 

Наприклад, вартість моделі Galaxy Book4 Pro з процесором Intel починається від 1899 євро за пристрій з 14-дюймовим екраном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *