Демо Stellar Blade на PS5 раптово з’явилося і зникло з PlayStation Store
1 min read

Демо Stellar Blade на PS5 раптово з’явилося і зникло з PlayStation Store

Велике здивування спільноти геймерів викликав інцидент, пов’язаний з постапокаліптичним екшеном Stellar Blade від південнокорейської компанії Shift Up. 

Невдовзі після появи демоверсії гри в PS Store, користувачі могли спробувати свої сили у загадковому світі, проте ця можливість зникла так швидко, як з’явилася.

Демонстраційна версія гри виявилася доступною лише протягом півгодини, після чого її видалили з магазину без попередження. Ще більшим сюрпризом для гравців стало те, що користувачам, які встигли завантажити демо, були відкликані ліцензії на його використання.

За словами датамайнера Ленса Макдоналда, такі рішучі дії від компанії Sony вперше стають предметом обговорення. Навіть у випадку з шумним видаленням гри PT з PS Store у 2015 році, користувачам, які вже завантажили демо, не відбирали доступ до нього.

Проте, деяким фанатам вдалося обійти обмеження, відключивши консоль PS5 від інтернету. Це дозволило зберегти доступ до демоверсії Stellar Blade і навіть успішно пройти її, як показав блогер AJBRUN.

Демонстраційна версія гри дозволяла оцінити вступ в гру, бойову систему, а також інші ключові аспекти, включаючи ворогів та босів. Зауважимо, що прогрес, досягнутий у демо, передбачається перенести на повну версію гри.

Stellar Blade, за повідомленнями, має вийти 26 квітня на PS5. Головна героїня, десантник Єва, вступить у боротьбу за Землю проти інопланетних загарбників. 

Гра обіцяє напіввідкритий світ, альтернативні образи для героїні та три режими гри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *