Палата представників США схвалила законопроект щодо майбутнього TikTok
1 min read

Палата представників США схвалила законопроект щодо майбутнього TikTok

Палата представників Сполучених Штатів Америки відзначила новий етап у боротьбі з платформою коротких відео TikTok, прийнявши законопроєкт, який передбачає деякі радикальні заходи щодо її майбутнього. 

Під загрозою стоїть або продаж компанії, або повна заборона її діяльності на території країни.

Цей крок відображає зростаючу тривогу влади США щодо можливого впливу та загрози для національної безпеки, які представляє TikTok через зв’язок з материнською компанією ByteDance

Безпека та конфіденційність даних користувачів стали основними причинами для прийняття законопроєкту, що змушує ByteDance вирішувати долю платформи у найближчий час.

Президент Джо Байден вже заявив про готовність підписати цей законопроєкт, що відкриває шлях для його швидкого ухвалення. 

Неочікуваність і рішучість ухвалення цього рішення викликали здивування у керівництва платформи TikTok, яке не очікувало такого швидкого прогресу законодавчого процесу.

Згідно з текстом законопроєкту, компанія ByteDance має шість місяців на продаж платформи TikTok, інакше загрожує блокування її додатку в магазинах App Store і Google Play. 

Цей крок вважається альтернативою повній забороні, але представники TikTok попереджають, що це може підірвати їхню привабливість.

Однак компанія TikTok активно розглядає різні стратегії протидії законопроєкту, включаючи вплив на Сенат США та можливість оскарження законопроєкту на підставі порушення Першої поправки до Конституції США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *