Micron революціонізує мобільні пристрої з мікросхемами UFS 4.0
1 min read

Micron революціонізує мобільні пристрої з мікросхемами UFS 4.0

На виставці MWC 2024 компанія Micron представила свої останні досягнення – компактні мікросхеми флеш-пам’яті стандарту UFS 4.0.

Ці інноваційні чипи, розмірами всього 9×13 мм, обіцяють змінити ландшафт мобільної технології. За допомогою технології 232-шарових чипів 3D TLC NAND, компанія Micron забезпечує швидкості читання та запису до 4300 та 4000 Мбайт/с відповідно, визначаючи новий стандарт продуктивності.

Ці мікросхеми побудовані з урахуванням потреб сучасних виробників мобільних пристроїв, які шукають шляхи підвищення ємності батарей.

За допомогою Micron UFS 4.0, виробники отримують не лише збільшену ємність, але й знижене енергоспоживання, завдяки чому пристрої можуть працювати довше без підзарядки.

Компанія також зазначила, що нові мікросхеми випускаються з використанням пропрієтарної технології HPM (High-Performance Mode), яка підвищує продуктивність пам’яті на 25 % при інтенсивному використанні.

Micron не тільки представила свої нові розробки на виставці, але і вже розпочала постачання зразків пам’яті UFS 4.0 OEM-виробникам. Вони можуть вибирати серед моделей об’ємом 256, 512 Гбайт або навіть 1 Тбайт, відповідно до потреб своїх пристроїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *