Qualcomm на MWC 2024 представила флагманський 5G-модем Snapdragon X80
1 min read

Qualcomm на MWC 2024 представила флагманський 5G-модем Snapdragon X80

На міжнародній виставці мобільних технологій MWC 2024 компанія Qualcomm вразила світ презентацією двох інноваційних рішень, що піднімають планку ефективності та зручності споживачів у сфері бездротового зв’язку.

Головним анонсом став флагманський 5G-модем Snapdragon X80, обладнаний передовими алгоритмами штучного інтелекту та підтримкою супутникового зв’язку.

Зазначений модем вперше в історії отримав повноцінну інтеграцію з супутниковими мережами у вузькосмугових діапазонах (NB NTN), що відкриває нові перспективи для підключення смартфонів до супутникових систем.

За словами виробника, Snapdragon X80 забезпечує пікову швидкість на низхідному каналі до 10 Гбіт/с, що дозволяє використовувати міліметровий діапазон для досягнення швидкості завантаження до 3,5 Гбіт/с.

Також удосконалено точність позиціонування на 30%, а енергоефективність під час підключення до мереж міліметрового діапазону знижено на 10%.

Другим важливим анонсом став бездротовий модуль FastConnect 7900, що об’єднує в собі Wi-Fi, Bluetooth та UWB на одному 6-нм чипі. Цей модуль підтримує новітній стандарт Wi-Fi 7 з піковою швидкістю до 5,8 Гбіт/с, а також Bluetooth 5.4 з просторовим звуком та ANT+.

Технології XPAN, Snapdragon Seamless та HBS роблять його унікальними в своєму роді, забезпечуючи плавне перемикання між різними джерелами звуку та затримкою.

Представлені інновації вже знаходяться в етапі тестування з виробниками пристроїв та очікується, що пристрої з цими технологіями надійдуть у продаж у другій половині 2024 року, відкриваючи нові можливості для споживачів у сфері мобільного зв’язку та бездротового підключення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *