Nintendo оголосила про перенесення випуску консолі Switch 2 на березень 2025 року
1 min read

Nintendo оголосила про перенесення випуску консолі Switch 2 на березень 2025 року

Компанія Nintendo оголосила про зміну планів стосовно випуску своєї довгоочікуваної ігрової консолі Switch 2.

Згідно з повідомленням, раніше запланований випуск на кінець 2024 року був відкладений на березень 2025 року. Причиною цього рішення стало бажання компанії забезпечити консоль належною лінійкою ігор та високою доступністю.

За словами журналістів Nikkei, перенесення випуску дасть можливість компанії Nintendo включити стартовий продаж Switch 2 у майбутній фінансовий рік, що закінчується 31 березня 2025 року.

Водночас, експерти вважають, що ця дата не є остаточною, і випуск консолі може бути відкладений навіть до кінця 2025 року.

Щодо технічних характеристик, витоки інформації свідчать про те, що продуктивність Switch наступного покоління буде порівняна з можливостями ігрових приставок PlayStation 4 і Xbox One.

Крім того, консоль буде оснащена 8-дюймовим РК-екраном, відмінним від попередніх чуток про панель OLED.

За останнім місяцем стало відомо, що сотні розробників вже працюють над проектами для майбутньої консолі, що свідчить про великий інтерес до нового продукту компанії.

Акції Nintendo зазнали падіння на 6% після анонсу про перенесення дати випуску консолі на 2025 рік. Відомо, що інвестори реагують на зміни в планах компанії з певним хвилюванням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *