Intel оголосила про випуск нових серверних процесорів Xeon Sierra Forest та Granite Rapids-D
1 min read

Intel оголосила про випуск нових серверних процесорів Xeon Sierra Forest та Granite Rapids-D

На виставці MWC 2024 компанія Intel представила свої останні інновації у сфері серверних технологій.

Основними новинками стали спеціалізовані серверні процесори Xeon серії Sierra Forest, призначені для периферійних систем, а також анонс Granite Rapids-D, запланований на випуск у 2025 році.

Процесори Xeon Sierra Forest вражають своєю продуктивністю, оснащені лише енергоефективними E-ядрами, що дозволить досягти до 2,7-кратного збільшення продуктивності порівняно з платформами минулих років.

Ці процесори також отримають оновлене програмне забезпечення Intel Infrastructure Power Manager (IPM), спеціально розроблене для мереж 5G, що дозволить знизити енергоспоживання до 30%.

Зазначено, що у сучасних мережах мобільного зв’язку все більше використовують віртуалізовані рішення, зокрема віртуалізовані мережі радіодоступу (vRAN) як частину систем віртуалізації мережевих функцій (VFN).

Процесори Sierra Forest та Granite Rapids-D мають технологію vRAN Boost, спрямовану на оптимізацію розгортання vRAN та прискорення створення мобільних інфраструктур 4G/5G.

Окрім цього, компанія Intel представила vRAN AI, що дозволяє на серверах створювати моделі штучного інтелекту, оптимізовані для використання в vRAN. Це дасть постачальникам мереж 5G можливість адаптувати функції vRAN до конкретних потреб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *