Tecno представила на MWC 2024 робопса Dynamic 1
1 min read

Tecno представила на MWC 2024 робопса Dynamic 1

На виставці MWC 2024 компанія Tecno здивувала світ своїм новим дебютним робопсом Dynamic 1, який вже зараз обіцяє стати ідеальним домашнім вихованцем та компаньйоном майбутнього.

Робопес Dynamic 1 від Tecno вражає своїми технічними характеристиками та функціональністю. Завдяки високому моменту, що крутить, 45 Н⋅м/кг і складній системі охолодження колінних суглобів, робот може з легкістю підніматися сходами, подавати “лапу” та виконувати інші команди.

Dynamic 1 вражає не лише зовнішнім виглядом, але і широким спектром функцій. Чотири ШI-мікрофони допомагають йому розпізнавати голос користувача та виконувати команди, забезпечуючи зручну взаємодію.

Найбільш вражаюче, що Dynamic 1 оснащений технологією AI HyperSense Fusion, що забезпечує плавність та природність рухів. Він також легко орієнтується в просторі завдяки камері Intel RealSense D430 та іншим датчикам та може рухатися зі швидкістю до 3,7 м/с.

У комплектації Dynamic 1 є функціональне підсвічування, 64 Гб флеш-пам’яті, підтримка Wi-Fi 6 та Bluetooth 5.2, а також батарея ємністю 15 000 мА·год, що забезпечує до 90 хвилин автономної роботи.

Хоча терміни комерціалізації Dynamic 1 ще не повністю відомі, у Tecno відзначили, що презентація цього робопса перш за все має на меті продемонструвати інноваційні можливості компанії в галузі передової робототехніки та штучного інтелекту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *