Husqvarna дарує власникам роботизованих газонокосарок можливість грати в класичний Doom
1 min read

Husqvarna дарує власникам роботизованих газонокосарок можливість грати в класичний Doom

Шведська компанія Husqvarna продовжує вражати світ своєю новаторським підходом до розваг та технологій.

Після успішної листопадової колаборації з студією Bethesda Softworks, в рамках якої гравці мали можливість випробувати класичний Doom на газонокосарках, компанія оголосила про запуск нової програми.

Від 9 квітня власники роботизованих газонокосарок Husqvarna з лінійки NERA матимуть можливість безкоштовно отримати оновлення, що включає в себе версію класичного шутера від id Software – Doom. Для участі у програмі потрібно буде зареєструвати свою модель на спеціальній сторінці.

Проте, радість не буде вічною, оскільки період реєстрації закінчиться 26 серпня, а сама гра буде доступна лише до 9 вересня. Запуск Doom на своїй газонокосарці буде доступний тільки для власників моделей NERA в країнах Європи, ПАР, Австралії та Нової Зеландії.

Ігровий процес буде відображатися на вбудованому дисплеї NERA, а керування відбуватиметься за допомогою елементів косарки. На жаль, для цієї версії гри не передбачено мультиплеєрного режиму.

Новинка від Husqvarna не є першою екстравагантною ігровою інтеграцією. До цього класичний Doom вдалося запустити на тракторі, клавіші Backspace, навіть в межах додатку “Блокнот” та інших пристроях та програмах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *