Apple і Samsung лідери ринку 5G-смартфонів
1 min read

Apple і Samsung лідери ринку 5G-смартфонів

У четвертому кварталі 2023 року світ став свідком вражаючого досягнення: кількість проданих смартфонів з підтримкою мереж 5G перевищила 2 млрд одиниць, повідомляє дослідницька компанія Counterpoint.

Лідерами ринку цих передових пристроїв виявилися гіганти індустрії – Apple та Samsung, які разом реалізували понад 1 млрд 5G-смартфонів.

Компанія Apple вперше внесла підтримку 5G до своїх пристроїв з випуском iPhone 12, що значно прискорило прийняття цього передового стандарту.

Ця ініціатива сприяла тому, що 5G-смартфони досягли позначки в 100 млн проданих пристроїв у четвертому кварталі 2020 року, а вже у 2023 році ця цифра збільшилася до 200 млн, що є рекордним показником за тримісячний період.

За словами аналітиків, зростання доступності смартфонів 5G стало можливим завдяки зменшенню вартості мікропроцесорів, а також завдяки розвитку технологій від великих виробників чипів, таких як Qualcomm і MediaTek, які створили більш доступні 5G-чипи.

У свою чергу, ринки, що розвиваються, такі як Індія та країни Південно-Східної Азії, відіграють ключову роль у зростанні попиту на 5G-смартфони. Розширення зони покриття 5G операторами зв’язку у цих регіонах сприяє підвищенню інтересу споживачів до цієї передової технології.

Очікується, що попит на 5G-смартфони продовжить зростати, особливо середнього цінового сегмента, і збільшить загальний обсяг поставок ще на 1 млрд пристроїв завдяки розвитку ринків у країнах, що розвиваються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *