Розумне кільце Samsung Ring буде продемонстровано наступного тижня на MWC 2024
1 min read

Розумне кільце Samsung Ring буде продемонстровано наступного тижня на MWC 2024

Компанія Samsung Electronics готується встановити новий стандарт з виходом свого найновітнішого пристрою, який не залишить байдужим нікого – Galaxy Ring.

Хоча спочатку анонс цього дива був відкладений на липень, тепер очікується, що Galaxy Ring зробить свій дебют на міжнародній арені Mobile World Congress 2024 у Барселоні.

Samsung обіцяє, що Galaxy Ring не просто стане ще одним гаджетом у вашому арсеналі, а стане вашим надійним компаньйоном у підтримці здоров’я. Від вимірювання артеріального тиску до зняття ЕКГ – ці функції зроблять Galaxy Ring незамінним помічником у веденні здорового способу життя.

Прототипи Galaxy Ring будуть продемонстровані вже наступного тижня, демонструючи силу штучного інтелекту, яка лежить в основі цього кільця. Окрім того, на стенді Samsung на MWC 2024 ви побачите синхронізацію Galaxy Watch 6 із смартфоном Galaxy S24, щоб контролювати ваше здоров’я ще ефективніше.

Але, можливо, найбільше захоплення викликає можливість Samsung створити пристрій, який може нонінвазивно вимірювати рівень цукру в крові.

Таким чином, галактичне кільце компанії Samsung визначатиме нові стандарти якості, інновацій та здоров’я в галузі носимої електроніки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *