OpenAI закриває облікові записи, пов’язані з хакерством
1 min read

OpenAI закриває облікові записи, пов’язані з хакерством

Компанія OpenAI закрила облікові записи, пов’язані з використанням її технологій державними хакерськими групами з Росії, Китаю та Ірану. За останні три місяці було викрито п’ять таємних хакерських операцій. Microsoft також повідомила про аналогічні дії, обмеживши доступ до своїх продуктів для державних кіберзлочинців.

За даними OpenAI та Microsoft, хакери використовували штучний інтелект для покращення своїх атак. ШІ використовувався для розробки фішингових кампаній, дослідження військових технологій, переклад інсайдерської документації тощо. Наприклад, хакери використовували моделі ШІ для дослідження супутникових технологій, запитували про уразливості систем кібербезпеки та діяльність розвідувальних агентств інших країн.

Ці дії викликають занепокоєння щодо можливого зловживання штучним інтелектом, оскільки кіберзлочинці використовують ці інструменти для вдосконалення своїх атак. Незважаючи на обмежені можливості моделей ШІ щодо заподіяння шкоди, компаніям доведеться й надалі вдосконалювати заходи безпеки.

Представники OpenAI підкреслили, що співпраця з іншими гравцями ринку та постійне вдосконалення заходів безпеки – ключові аспекти в боротьбі зі зловмисниками. Вони також зазначили, що публічна прозорість і обмін інформацією сприятимуть покращенню колективного захисту від кіберзагроз у майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *