Apple додасть в Siri функції штучного інтелекту
1 min read

Apple додасть в Siri функції штучного інтелекту

Apple Inc. готується до великого оновлення свого віртуального помічника Siri, щоб надати користувачам більші можливості управління додатками за допомогою голосу. Це стане ключовою темою на конференції WWDC, де Apple представить нові функції, такі як транскрипція голосових нагадувань і автоматичні відповіді на повідомлення. 

Сьогодні Siri виконує команди широкого спектру дії, такі як пошук інформації, керування побутовою технікою тощо. У 2018 році Apple запустила ярлики Siri, що дозволяють користувачам вручну створювати команди для окремих функцій програми.

Нова система піде далі. За допомогою штучного інтелекту Siri аналізуватиме те, що  користувач робить на пристрої та автоматично вмикатиме необхідні опції. За словами розробників ця функція – одна із найскладніших ініціатив Apple в галузі штучного інтелекту. Планується, що ці зміни стануть частиною оновлення iOS 18, яке вийде наступного року.

Під час впровадження моделі базові завдання ШІ виконуватимуться на пристроях, тоді як складніші запити – за допомогою хмарних обчислень. Варто зазначити, що компанія вже уклала угоду OpenAI щодо інтеграції чат-бота стартапу в операційну систему iOS. Також зараз ведуться переговори з компанією Google Alphabet Inc. щодо використання її програмного забезпечення Gemini в майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *