Пристрої Fire TV отримають функцію пошуку на основі ШІ
1 min read

Пристрої Fire TV отримають функцію пошуку на основі ШІ

Минулого року Amazon презентував віртуального помічника Alexa зі штучним інтелектом, нарешті він з’явиться на пристроях Fire TV. Тепер користувачі зможуть швидко знаходити потрібний контент, віддаючи прості голосові команди. 

В компанії стверджують, що нова пошукова система на основі штучного інтелекту в поєднанні з великою бібліотекою фільмів та шоу дозволить користувачам легко отримувати точні результати. Версія Fire TV реагує на голосові команди. Для цього потрібно лише натиснути на кнопку на дистанційному пульті та сказати, що потрібно знайти. Наприклад, можна попросити знайти науково-фантастичні фільми про подорожі в часі, знайти фільм по фразі чи пісні з нього.

Ці функції будуть підтримуватися на всіх пристроях сумісних з ОС FireTV версії 6 або новішої. Наразі пошук на базі штучного інтелекту доступний лише користувачам у США. Однак аналітики прогнозують, що згодом він з’явиться і на інших ринках.

Представники Amazon переконують, що Alexa відповідає всім вимогам передового штучного інтелекту. Вона підтримує навіть управління голосом та може відвідати голосами у різній тональності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *