OpenAI може створити власну пошукову систему
1 min read

OpenAI може створити власну пошукову систему

OpenAI може стати конкурентом Google і Microsoft Bing. Повідомляється, що компанія планує 9 травня оголосити про створення власної пошукової системи.  

OpenAI тісно пов’язана з корпорацією Microsoft, що може допомогти компанії у створенні власних пошукових інструментів. Про це повідомляють інсайдери, які помітили в останніх звітах натяк на те, у якому руслі компанія планує розвиватися надалі. Завдяки передовому досвіду в роботі з ШІ, OpenAI може створити нову пошукову платформу, що матиме багато переваг над існуючими. 

Також були повідомлення, що OpenAI використовує Bing Microsoft як базову платформу для створення свого інструменту пошуку. Цілком можливо, що компанія може запропонувати інструменти пошуку на базі ШІ, як частину підписки ChatGPT Plus.

Офіційно OpenAI не ділилася жодними даними щодо майбутніх інструментів пошуку. Однак розвиток у цьому напрямку вже давно помітний. Компанія постійно намагається впроваджувати нові способи використання ШІ. Раніше вона випустила програму Sora для редагування відео зі штучним інтелектом. Керуючись цією логікою, пошукова система на базі ШІ – логічна складова майбутнього розвитку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *