Після квітневого оновлення у Windows 11 почалися збої в роботі VPN
1 min read

Після квітневого оновлення у Windows 11 почалися збої в роботі VPN

Після останніх оновлень Windows 11 користувачі стали повідомляти про збої в роботі VPN. Повідомлення про несправність почали надходити після 9 квітня, коли оновлення вийшло офіційно. Користувачі помітили, що VPN-з’єднання з сертифікатами, що підтримуються TPM, не працюють.

Корпорація Microsoft підтвердила, що така проблема дійсно є, і наразі працює над її усуненням. Найближчими тижнями має вийти нове оновлення, яке вирішить цей баг в програмі. Користувачам, у яких виникли проблеми з VPN, рекомендовано видалити квітневе оновлення та перевірити, чи відновилася робота VPN-з’єднань. Якщо цього не відбулося, то слід дочекатися виходу та встановити нову програму. 

Подібні збої нерідко виникають у нових версіях. Попри те, що у Microsoft є програма Insider, яка допомагає уникнути неполадок, ймовірність того, що щось не працюватиме залишається. І хоча збої в роботі торкнулися невеликої кількості користувачів, компанія однаково намагатиметься найближчим часом їх виправити.

Також цього тижня уряд Індії попередив користувачів про серйозну проблему безпеки, яка стосується веб-браузера Microsoft Edge. Агентство безпеки стверджує, що веб-браузер від Microsoft має численні вразливості безпеки. Зловмисники можуть ними скористатися, щоб отримати доступ до приватних даних користувачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *