Microsoft підтвердила, що цього року Windows 12 не буде
1 min read

Microsoft підтвердила, що цього року Windows 12 не буде

Останнім часом з’явилися чутки, що в другій половині цього року Microsoft випустить Windows 12, наступну версію своєї програмної платформи. Тепер стало відомо, що в поточному році буде випущено лише функціональне оновлення Windows 11 24H2, розробка якого ведеться під кодовим ім’ям Hudson Valley.

Про це повідомляє Windows Latest.

Налаштування Windows About підтверджують «версію 24H2», а не Windows 12. Фото: WindowsLatest.com

Посилання на Windows 11 24H2 виявилися в документації підтримки, а пізніше в блозі Microsoft з’явилося повідомлення, в якому сказано, що ця версія ОС стане доступна учасникам програми попередньої оцінки Windows Insider. Незважаючи на це, Windows 11 24H2 є великим функціональним оновленням, в якому основна увага надається функціям на основі штучного інтелекту. Також відомо, що після встановлення згаданого оновлення версія збірки зміниться на 26052 і вище.

“Windows 11 24H2 стане щорічним функціональним оновленням цього року”, – йдеться в повідомленні Microsoft. Також наголошується, що Windows 11 продовжуватиме отримувати щорічні функціональні оновлення у другій половині року.

Це означає, що Windows 12 цього року не з’явиться, хоча на це натякали великі виробники, включаючи Qualcomm, яка є партнером Microsoft з просування на ринку комп’ютерів з ARM-процесорами та Windows. Однак це не означає, що разом з Windows 11 24H2 користувачів не чекають нові функції. Оновлення принесе масу нововведень, включаючи ШІ-функції, такі як покращений помічник Copilot та ChatGPT в Edge.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *