Секрети Apple коштували інженеру 120 днів тюрми та штрафу $147 тис.
1 min read

Секрети Apple коштували інженеру 120 днів тюрми та штрафу $147 тис.

Цього тижня, нарешті, було винесено вирок колишньому інженеру Apple, який був заарештований у 2018 році та визнав себе винним у крадіжці комерційної таємниці, що стосується проєкту Project Titan зі створення електромобіля Apple Car. Він був засуджений до 120 днів тюремного ув’язнення, трьох років випробувального терміну та відшкодування збитків у розмірі $146 984.

Про це пише 9to5Mac.

Уродженець Китаю Сяолан Чжан за час роботи в Apple брав участь у кількох проєктах, включаючи розробку та тестування системних плат, оснащених чипами для аналізу даних із датчиків. У ході розслідування з’ясувалося, що він викрав у 2018 році безліч файлів, що стосуються проєктів Apple, включаючи 25-сторінковий документ з інженерними схемами друкованої плати майбутнього безпілотного автомобіля Apple Car.

Чжан намагався вивезти документ до Китаю для використання у XMotors, китайському стартапі, який розробляє автономні технології для автомобілів. Спочатку Сяолан Чжан відмовлявся визнати себе винним, але зрештою уклав угоду про визнання вини з владою США у 2022 році.

За це правопорушення Чжану загрожувала до 10 років ув’язнення та штраф у розмірі $250 000. У ході судових засідань федеральна прокуратура Каліфорнії вимагала засудити його до одного року позбавлення волі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *