Dyson випустила фен Supersonic r із незвичайною ергономічною формою
1 min read

Dyson випустила фен Supersonic r із незвичайною ергономічною формою

Dyson вперше з 2016 року представила фен у новому дизайні – Supersonic r. Професійний інструмент стилістів обійдеться в 569,99 долара (~21500 грн). 

Про це пише The Verge.

У порівнянні з оригінальним Supersonic, новинка на 30% менша і на 20% легша. Як загальний дизайн пристрою, так і розташування клавіш спеціально адаптовані для зручності при багатогодинного використання: для цього Dyson опитала стилістів. Щоб вмістити двигун Supersonic у новому корпусі, інженери переробили конструкцію. Замість котушок, що нагріваються навколо вентилятора, всередині Supersonic r послідовно встановлені три диски з ґратами із нагрівальних елементів. У Dyson стверджують, що новий механізм забезпечує більш рівномірне нагрівання.

Замість традиційних спіралей у Supersonic r використовується фольга, яка забезпечує більш рівномірний нагрів. Фото: Dyson

Є й повітряний фільтр, який запобігає попаданню лаку, сироватки, частинок волосся та інших сторонніх предметів усередину фена. Насадки оснащені RFID-мітками: фен зчитує сигнал і автоматично змінює пресет налаштувань. Але користувач може змінити поведінку фена вручну, тоді пристрій запам’ятає нові параметри при наступних застосуваннях цієї насадки.

Новий фен Supersonic r. Фото: Dyson

Зараз Supersonic r доступний лише професійним стилістам, але пізніше Dyson запустить вільні продажі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *