Microsoft інвестуватиме в інфраструктуру ШІ в Таїланді
1 min read

Microsoft інвестуватиме в інфраструктуру ШІ в Таїланді

Генеральний директор OpenAI Сатья Наделла продовжує турне країнами Південно-Східної Азії. Сьогодні, на заході в Бангкоку він повідомив, що Microsoft інвестуватиме в інфраструктуру штучного інтелекту і створить свій перший центр обробки даних Azure в Таїланді.

За його словами, розвиток сегменту штучного інтелекту принесе регіону до 1 трильйона доларів прибутку. Також він повідомив, що компанія навчить 100 тисяч молодих працівників, як працювати зі штучним інтелектом.

Напередодні в Microsoft повідомили, що інвестуватимуть 1,7 мільярдів доларів на розвиток ШІ в Індонезії. 

Тур Наделли до Південно-Східної Азії розпочався після гучних візитів Дженсена Хуана з Nvidia Corp. та Тіма Кука з Apple Inc. до регіону. Тут китайські та американські технологічні титани, а також місцеві стартапи ведуть запеклу боротьбу за перспективний ринок.

Економіка Таїланду відстає від інших країн регіону. Оскільки країна бореться зі зростаючим державним боргом і боргом домогосподарств, а також зі старінням населення, то залучає менше прямих іноземних інвестицій. Це головна причина, яка спонукала прем’єр-міністра Таїланду Сретта Тавісіна лобіювати інтереси технологічних компаній для інвестування в королівство. Він запевнив, що уряд всіляко підтримуватиме розвиток індустрії ШІ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *