Apple наймає колишніх співробітників Google для власної секретної лабораторії
1 min read

Apple наймає колишніх співробітників Google для власної секретної лабораторії

У Financial Times повідомили, що Apple найняла колишніх співробітників Google, які займалися розробкою штучного інтелекту. Група цих фахівців стали членами лабораторії Vision Lab в Цюриху, діяльність якої зосереджена на розробці передових технологій. Особлива увага лабораторії наразі приділяється системам ШІ, які функціонують за принципом ChatGPT. Тобто працюють з текстами та картинками.

Якщо вірити виданню, то Apple почала наймати фахівців з Google ще в 2018 році. Тоді Джона Джаннандреа, колишнього керівника відділу штучного інтелекту Google, призначили на посаду старшого керівника з питань ШІ в Apple. І згодом після цієї події компанія наймає 36 колишніх працівників Google.

Створення лабораторії Vision Lab в Цюриху, при тому, що основні центри розробки зосереджені в Каліфорнії та Сіетлі красномовно свідчить про прихильність Apple до штучного інтелекту. 

Звичайно, такі технологічні титани, як Google, Microsoft і Samsung пішли далеко вперед у галузі штучного інтелекту. Однак це лише питання часу, коли Apple їх наздожене. Досить довго компанія керувалася консервативними методами створення нового продукту. Тільки зі створенням технологій на базі штучного інтелекту такий підхід виявися несумісним. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *