Google підкреслює зростаючу роль штучного інтелекту у пошуку
1 min read

Google підкреслює зростаючу роль штучного інтелекту у пошуку

Компанія Google продовжує активно вдосконалювати свої технології штучного інтелекту, переформулюючи керівництво пошуковим підрозділом та надаючи пріоритет розвитку інноваційних пошукових рішень.

За даними останніх перестановок, усі пошукові продукти компанії тепер керуватимуться ветераном Google, Ліз Рейд, яка має понад 20-річний досвід у компанії. Ці зміни свідчать про зростаюче переконання компанії Google у важливості штучного інтелекту в майбутньому пошуку.

Ліз Рейд раніше очолювала розвиток Google Search Generative Experience (SGE) та мультипошукові проекти, підкреслюючи новий підхід компанії до пошукових послуг.

Вона заявила, що за допомогою SGE Google може відповідати на більш складні запити та розширити свій функціонал для задоволення різноманітних інформаційних потреб користувачів.

Зараз, з Рейд і Чину Венкатачарі на чолі пошукового підрозділу, Google віддає перевагу розробці інтелектуальних пошукових інструментів, спрямованих на забезпечення користувачам точних та швидких відповідей.

Під керівництвом Рейд очікується, що Google Search стане більш схожим на SGE, надаючи користувачам прямі відповіді та вирішуючи складні запити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *