Microsoft розкриває нові плани для Game Pass
1 min read

Microsoft розкриває нові плани для Game Pass

В останньому оновленні блогу Xbox Wire, видавництво Microsoft оголосило про надходження нових ігор до підписки Game Pass для PC і консолей Xbox протягом другої половини березня та перших чисел квітня.

З 19 березня у Game Pass з’явилася рання версія фермерської пригоди Lightyear Frontier для PC та Xbox, а також бейсбольний симулятор MLB The Show 24 для Xbox.

Які ще нові ігри з’являться на Game Pass

Інтерактивний фільм The Quarry від творців Until Dawn стає доступним 20 березня в Xbox Game Pass. Наступного дня, 21 березня, фанати олдскульних вампірських пригод матимуть змогу насолодитися грою Evil West на PC та Xbox Game Pass.

З 26 березня в PC Game Pass (Game Preview) з’явиться глобальна космічна стратегія Terra Invicta, створена авторами мода XCOM: Long War. А 28 березня обіцяє бути особливо насиченим дням: фентезійний рольовий екшен Diablo IV, гоночна аркада Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged і інтерактивний трилер Open Roads з’являться в PC та Xbox Game Pass.

З переходом до квітня, 1 квітня, підписники отримають можливість насолодитися Ark: Survival Ascended – ремастером симулятора виживання з динозаврами Ark: Survival Evolved на Unreal Engine 5.

Однак, не всі новинки протримаються в бібліотеці Game Pass безмежно. 31 березня три проекти покинуть програму: Hot Wheels Unleashed (PC та Xbox), MLB The Show 23 (Xbox) і ритмічна рольова гра Infinite Guitars.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *