Студія Something Wicked Games зіткнулася з масовими звільненнями
1 min read

Студія Something Wicked Games зіткнулася з масовими звільненнями

У студії Something Wicked Games, заснованій колишніми співробітниками Obsidian, BioWare та Bethesda, сталося серйозне скорочення персоналу.

За даними, отриманими від колишніх працівників, керівництво студії було змушене звільнити значну частину свого персоналу.

Наразі відомо, що скорочення торкнулося близько 40 працівників, серед яких програміст Ендрю Воложин та сценаристка Джесіка Слівінські.

Зазначено, що студія Something Wicked Games на момент свого заснування налічувала лише 12 осіб, але до осені 2023 року кількість їх збільшилася до 38, і планувалося подальше зростання до сотні співробітників.

Студія в даний час активно працює над амбітним RPG з відкритим світом під назвою Wyrdsong, дія якого розгортається у вигаданій версії середньовічної Португалії. Про те, як звільнення вплине на подальшу розробку проєкту, наразі невідомо.

Варто відзначити, що Wyrdsong створюється на рушії Unreal Engine 5, а деталі щодо платформ, на яких вийде гра, залишаються невідомими. Зазначено, що видавцем проєкту має стати китайська компанія NetEase Games, яка надала Something Wicked фінансування у розмірі $13,2 млн.

Something Wicked Games було засновано Джеффом Гардінером, Чарльзом Стейплсом та Екрамом Рашидом, екс-розробниками таких відомих ігор, як Skyrim, Starfield, Fallout 4, Fallout: New Vegas і The Outer Worlds.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *