Google звільняє співробітників команд Flutter, Dart і Python
1 min read

Google звільняє співробітників команд Flutter, Dart і Python

У травні пройде щорічна технологічна конференція розробників Google I/O. Однак напередодні цієї події компанія почала звільняти своїх співробітників. Згідно з інформацією, яку опублікували колишні працівники, компанія звільнила персонал із команд Flutter, Dart, Python та декількох інших. Google також підтвердив, що відбулися звільнення, однак більше інформації не надав.

Речник Google Алекс Гарсія-Куммерт відповів, що компанія відповідально інвестує в найпріоритетніші проекти. Тому не дивно, що в деяких командах відбуваються зміни, аби підвищити їх ефективність. Також він уточнив, що звільнення не стосувалися всієї компаніями. Це була звичайна реорганізація кадрів, яка притаманна будь-якому бізнесу.

У мережі коментатори висловлюють занепокоєння, щодо звільнення команди Python, адже інструменти Python відіграють значну роль у розвитку ШІ. Однак, деякі користувачі зазначили, що Google не усунув свою команду, а замінив її на групу, що базується в Мюнхені.

Також у Google повідомили, що співробітники, яких звільнили можуть подавати заявки на відкриті вакансії компанії. До того ж усім співробітникам буде надана соціальна та фінансова підтримка, відповідно до чинного законодавства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *