Google об’єднає команди Pixel і Android для розробки ШІ
1 min read

Google об’єднає команди Pixel і Android для розробки ШІ

Компанія Google покладає великі надії на свій проект штучного інтелекту. Щоб пришвидшити процес впровадження інновацій керівництво об’єднає команди Android і Pixel

Генеральний директор Сундар Пічаї оголосив про суттєву внутрішню реорганізацію у вівторок. У доповідній записці він відмітив, що команди, які працюють над Android, Chrome і Chrome OS, будуть об’єднані з групою, відповідальною за апаратне забезпечення Pixel та пристрої Nest.

Він вважає, що сьогодні для розвитку прогресу, потрібно створювати інновації на перетині апаратного забезпечення, якісного ПЗ та ШІ. Кожна з цих ланок більше не може існувати окремо, тому що технології штучного інтелекту майбутнього створюватимуться тільки спільними зусиллями. Команди розробників об’єднаються в одну коаліцію, під назвою Platforms & Devices.

Сундар Пічаї впевнений, що це злиття допоможе створювати продукти високої якості. Новостворену команду очолить Рік Остерло. Раніше він був віце-президентом відділу поширення пристроїв та послуг.  Іншими проектами в Google і Alphabet керуватиме Хіроші Локхаймер, колишній керівник Android, Chrome і ChromeOS.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *