Сенат США ухвалив законопроект про заборону TikTok
1 min read

Сенат США ухвалив законопроект про заборону TikTok

На вихідних Палата представників США прийняла законопроект про заборону TikTok. У вівторок Сенат підтримав цей законопроект і сьогодні президент Джо Байден повинен підписати його, аби він набув чинності. Відповідно до нового закону, TikTok заборонять, якщо його власник ByteDance не продасть його до кінця цього року. 

Цей законопроект виник не на порожньому місці. Урядовці переконані, що Китай може отримувати особисті дані користувачів TikTok, а також поширювати соцмережею пропаганду. Подібні дії несуть пряму загрозу безпеці США

Примітно, що в березні Палата представників вже приймала подібний законопроект про заборону TikTok або примусовий продаж. Однак тоді Сенат його так і не легалізував. 

Представники TikTok не одразу відреагували на цю заяву, і утрималися від коментарів. Єдиний хто поки висловився це Майкл Беккерман, глава відділу державної політики компанії в Америці. Він заявив, що подібні дії є безпрецедентним порушенням прав та свобод, тому TikTok планує оскаржити цей законопроект в судовому порядку. 

Наразі в компанії ByteDance є 9 місяців та 90 днів, щоб продати TikTok. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *