Марк Цукерберг: “Кількість користувачів Threads збільшилася”
1 min read

Марк Цукерберг: “Кількість користувачів Threads збільшилася”

Під час розмови про прибутки компанії Threads за 1 квартал 2024 року, Марк Цукерберг повідомив, що кількість активних користувачів соціальної платформи збільшилася. Зараз конкурент Meta Twitter/X Threads розвивається стабільними темпами. Соціальна мережа зафіксувала понад 150 мільйонів активних користувачів за поточний місяць, порівняно зі 130 мільйонами в лютому. 

Після останнього квартального звіту про прибутки, Threads інтегрувалася з децентралізованим протоколом ActivityPub. У березні компанія дозволила користувачам із США старше 18 років підключити свої облікові записи до Fediverse. Завдяки цьому публікації можуть відображатися на інших серверах. 

Компанія також планує випустити свій API для широкого кола розробників до червня. Однак досі не ясно, чи дозволить Threads розробникам створювати повноцінні сторонні продукти на цій базі.

У середу компанія Threads також випустила тестову функцію, яка дозволяє користувачам автоматично архівувати свої публікації через певний період часу. Користувачі отримали змогу архівувати чи розархівовувати окремі публікації, а також робити свої архіви загальнодоступними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *