Уряд США намагається заборонити TikTok
1 min read

Уряд США намагається заборонити TikTok

У суботу Палатою США прийнято законопроект про заборону TikTok з перевагою у голосах 360 проти 58. Тепер це законопроект переходить до Сенату, і буде винесений на голосування найближчими днями. 

У TikTok стурбовані цим законопроектом і підмічають, що це порушує право на свободу слова американців. Згідно з новим законом TikTok заборонять, якщо китайський власник ByteDance не продасть свою частку акцій до кінця поточного року.

Чим спровокований цей закон

Американські законодавці у своїй більшості переконані, що ця соціальна мережа може становити загрозу національній безпеці США. Рано чи пізно, а Китай змусить компанію поділитися особистими даними 170 мільйонів американців. Також деякі законодавці впевнені, що TikTok може використовуватися китайським урядом як інструмент пропаганди. Про це заявив сенатор-демократ Марк Ворнер. Він переконаний, що наразі це легко зробити, адже багато молодих людей використовують соціальну мережу, щоб слідкувати за новинами. 

У свою чергу в науковці з Колумбійського університету заявляють, що в цьому законопроекті немає ніякої реальної вигоди. Китай та інші опоненти США без проблем зможуть купити особисту інформацію американців у брокерів на відкритому ринку. А розповсюджувати дезінформацію можна і через американські платформи соціальних мереж. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *