1 min read

[:uk]Airchat — соцмережа, де потрібно говорити, а не писати[:]

[:uk]

Попередня версія Airchat була випущена минулого року, але команда на чолі із засновником AngelList Навалом Равікантом і колишнім керівником продукту Tinder Браяном Норгардом переробила додаток і перезапустила його на iOS і Android вчора. Наразі додаток доступний лише за запрошеннями. Airchat уже займає 27 місце в соціальних мережах у Apple App Store.

Візуально соціальна мережа Airchat Naval Ravikant знайомий та інтуїтивно зрозумілий користувачам. Тут є можливість стежити за іншими, прокручувати стрічку дописів, а потім відповідати на ці дописи, ставити лайки та ділитися ними. Різниця полягає в тому, що дописи та відповіді є аудіозаписами, які програма потім транскрибує.

Коли користувач відкриває Airchat, повідомлення починають відтворюватися автоматично. Відтворення звуку можна призупинити і просто прочитати текст. Користувачі також можуть ділитися фотографіями та відео. Але аудіо – це те, на чому зосереджені розробники. 

Це не перший випадок, коли технологічні стартапи роблять ставку на голос як наступний великий крок у розвитку соцмереж. Але асинхронні дописи в Airchat створюють зовсім інший досвід, ніж живі чати, які недовго процвітали в Clubhouse і Twitter Spaces. Норгард стверджує, що такий новий підхід до соціальних мереж допоможе користувачам уникнути сором’язливості під час розмов офлайн. 

[:]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *