1 min read

[:uk]Microsoft розміщує рекламу в меню «Пуск» Windows 11[:]

[:uk]

Наразі компанія Microsoft розпочала експерименти з розміщенням реклами в меню “Пуск” Windows 11. Рекламні оголошення з’являться в розділі “Рекомендовано” в меню “Пуск”, місці, яке зазвичай відведено для відображення файлів. У рамках цього тесту користувачам показуватимуть і програми з Microsoft Store.

На сьогоднішній день рекламу бачить лише невелика кількість людей –  інсайдерів Windows у бета-каналі в США. Рекламні оголошення доступні тільки приватним споживачам і не відображаються на пристроях, які належать організаціям.

Якщо користувач не бажає бачити рекламу, він може її вимкнути. Для цього потрібно перейти в “Налаштування” > “Персоналізація” > “Пуск” і вимкнути перемикач “Показувати рекламні оголошення”.

У дописі в своєму блозі Microsoft вкотре нагадала, що вона регулярно тестує нові можливості та концепції. Однак це не гарантує того, що вони будуть представлені користувачам. Наразі тих, хто тестує рекламу в меню “Пуск”, просять надати відгук про роботу програми і загальні враження. Рішення про впровадження цієї функції в Windows 11 прийматиметься ґрунтуючись на аналізі відгуків та коментарів від користувачів.

[:]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *