Windows 11 отримає вбудований аналог ШІ-масштабування NVIDIA DLSS
1 min read

Windows 11 отримає вбудований аналог ШІ-масштабування NVIDIA DLSS

Компанія Microsoft працює над функцією масштабування відео з низької роздільної здатності в вищу за допомогою ШІ-алгоритмів. Ймовірно, йдеться про аналог інструментів NVIDIA DLSS і AMD FSR, який буде інтегрований безпосередньо в Windows 11.

Про це повідомляє The Verge

Згадки функції під назвою Automatic Super Resolution виявились в останніх тестових збірках Windows 11, які доступні учасникам програми попередньої оцінки Microsoft. В описі цього інструменту сказано, що нова функція «використовує штучний інтелект для забезпечення в іграх, що підтримуються, більш плавного ігрового процесу з поліпшеною деталізацією».

Зазначимо, що опис технології Automatic Super Resolution вказує на те, що Microsoft має намір інтегрувати у Windows 11 функцію, яка схожа на технологію Deep Learning Super Resolution. Остання залучає ШІ-алгоритми для підвищення кадрової частоти та якості зображення в іграх. AMD та Intel також ведуть розробку аналогів, популярність яких зростає останнім часом.

У тестових збірках Windows 11 з’явилася нова функція надвисокої роздільної здатності ШІ. Фото: Tom Warren / The Verge

Microsoft ще не анонсувала нову функцію, тому важко сказати, як саме вона працюватиме і в який термін може стати загальнодоступною. Технологія DLSS задіює масштабування зображення тензорні ядра прискорювачів GeForce RTX. Цілком можливо, що для коректної роботи функції Automatic Super Resolution знадобиться наявність відповідної відеокарти або процесора з NPU.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *