У Windows 11 оновлять інтерфейс панелі “Керування кольором”
1 min read

У Windows 11 оновлять інтерфейс панелі “Керування кольором”

Windows 11 отримає оновлення, яке вплине на якість використання ПК геймерами та професіоналами. Зокрема, змінам піддасться інтерфейс панелі «Керування кольором», пише портал VideoCardz.

З моменту виходу Windows 11 компанія Microsoft продовжує покращувати ОС, впроваджуючи в неї нові функції та позбавляючись застарілого дизайну деяких елементів, що нагадує еру Windows XP. В останніх збірках Windows 11 (26052), які розповсюджуються в каналах Canary і Dev в рамках програми попередньої оцінки Windows Insider, Microsoft представила оновлену панель “Керування кольором” з більш зрозумілими налаштуваннями. Тепер система зможе автоматично вибирати найбільш підходящий колірний профіль для конкретних програм. Також стануть більш зрозумілими та простими налаштування вибору профілів відображення кольорів для кожного окремого монітора, підключеного до ПК.

Це оновлення може бути особливо важливим для фахівців, яким потрібне забезпечення ідеальної передачі кольорів у відповідних робочих додатках. Оновлена панель також має вбудовану функцію калібрування кольору.

Керування кольором «до» та «після». Фото: Microsoft

Для отримання доступу до оновленої панелі необхідно бути учасником програми Windows Insider. Сама панель знаходиться на шляху «Налаштування» > «Система» > «Дисплей» > «Керування кольором». Її також можна знайти через внутрішній пошук Windows.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *