Презентовано розумні окуляри Frame за $349, що мають”надздібності ШІ”
1 min read

Презентовано розумні окуляри Frame за $349, що мають”надздібності ШІ”

Стартап Brilliant Labs представив розумні окуляри Frame на відкритій платформі з мультимодальним ШІ, за допомогою яких можна здійснювати пошук у Мережі, виконувати переклад тексту чи розмови, генерувати картинки тощо.

Про це пише The Verge.

Frame вагою всього 40 г використовують чип nRF52840 Cortex-M4F та оснащені кольоровим мікро-OLED-дисплеєм з роздільною здатністю 640 x 400 пікселів, який проєктує зображення через призму прямо перед користувачем. Картинка відображається в полі зору лише 20°. Для порівняння, поле зору Air 2 Ultra від Xreal становить 52°. Тобто користувач Frame бачитиме зображення або текст у невеликому віконці.

Смарт-окуляри працюють під керуванням спеціальної операційної системи з “повністю відкритим вихідним кодом”, а також підтримують програму Noa. Додаток включає ШІ-асистента, який використовує OpenAI для візуального аналізу, Whisper для перекладу та Perplexity для вебпошуку. В інтерв’ю Venture Beat компанія заявила, що ШІ Noa «навчається та адаптується як до користувача, так і до завдань, які він отримує». Користуватись Noa можна безкоштовно, проте є щоденні ліміти. Також можна керувати пристроєм за допомогою голосу.

Розумні окуляри Frame. Фото: Brilliant Labs

У комплект поставки Frame входить камера з роздільною здатністю 1280 × 720 пікселів, мікрофон, акумулятор ємністю 222 мАг і зарядний пристрій Mister Power, який при підключенні додає окулярам «ніс».

Frame поставляються у трьох кольорах: чорному, сірому та прозорому. Ціна новинки – $349 (~13100 грн). Можна також додати лінзи за рецептом, що збільшить ціну до $448. Смарт-окуляри Frame вже доступні для замовлення, поставки почнуться 15 квітня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *