Acer випустить позашляховий електросамокат Predator Extreme
1 min read

Acer випустить позашляховий електросамокат Predator Extreme

Бренд Predator компанії Acer насамперед відомий завдяки потужним ігровим ноутбукам, а також моніторам. Однак незабаром під цією маркою випускатимуть електричні самокати. Компанія офіційно представила позашляховий електросамокат Predator Extreme (модель PES017). Виробник вперше повідомив про підготовку новинки ще в березні 2023 року. З того часу компанія доопрацювала Predator Extreme, підвищивши його потужність та запас ходу.

Про це повідомляє Tom’s Hardware.

У Predator Extreme використовується електричний мотор потужністю 350 Вт з піковою віддачею 960 Вт і крутним моментом 40 Н·м. Це дозволяє йому підніматися дорогами з кутом нахилу до 18°. Електросамокат підтримує кілька швидкісних режимів: до 20 км/год, до 25 км/год або до 32 км/год. Перемикатися між ними можна за допомогою спеціального контролера, вбудованого в ручку. Скутер оснащений 48В батареєю ємністю 10,5 А·ч, однієї зарядки якої вистачить до 35 км шляху.

В електросамокаті Acer використовується система подвійної підвіски, яка включає телескопічну вилку спереду, а також задній амортизатор, що робить поїздку на нерівних поверхнях більш комфортною. Інші особливості Predator Extreme включають низький центр ваги, 10′′ позашляхові шини для покращеного зчеплення, гідравлічні дискові гальма та індикаторні лампи.

Компанія планує випустити Predator Extreme у країнах Європи, Близького Сходу та Африки у II кварталі 2024 року. Новинку оцінили у 1299 євро (близько 52600 грн).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *