Microsoft зробить зручнішим ШІ-помічника Copilot у Windows 11
1 min read

Microsoft зробить зручнішим ШІ-помічника Copilot у Windows 11

Останні оновлення Windows 11 і функції, що з’явилися раніше, вказують на те, що Microsoft має намір зробити ШІ-помічника Copilot одним з основних елементів програмної платформи. Тестова збірка Windows 11, що нещодавно вийшла, під номером 26052 підтверджує це, оскільки в ній розробники продовжили інтеграцію Copilot в різні робочі процеси.

Про це пише TechSpot.

У згаданій збірці реалізована велика кількість нововведень, але головна увага приділяється Copilot, за допомогою якого Microsoft хоче оптимізувати виконання різних робочих процесів. На основі контексту Copilot може автоматично допомагати швидше виконувати деякі дії. Наприклад, коли користувач копіює текст, піктограма ШІ помічника на панелі завдань починає блимати, привертаючи увагу користувача.

При натисканні на значок Copilot з’являється меню, що пропонує вибрати одну з доступних дій, наприклад, вставка скопійованого тексту в поле чатбота, узагальнення тексту та ін. ШІ-помічник може бути корисним під час виконання інших дій. Перетягування зображення на значок Copilot автоматично запускає помічника, після чого користувач може перенести зображення в поле чатбота і продовжити взаємодію з ним.

Copilot. Фото: techspot.com

Зараз нововведення доступні в тестовій збірці Windows 11 на каналах Dev та Canary. Загальнодоступними вони стануть у другій половині цього року, коли Microsoft випустить функціональне оновлення Windows 11 24H2. Тестування цього оновлення серед інсайдерів має завершитися до кінця літа, а його масштабне поширення, ймовірно, розпочнеться восени.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *