1 min read

[:uk]Google використовуватиме ШІ у Google Cloud Next[:]

[:uk]

Цього тижня в Лас- Вегасі пройшла чергова презентація продуктів Google. Планувалося, що будуть представлені нові розробки в хмарній інфраструктурі Google Cloud, однак всі заяви представників компанії Google стосувалися лише штучного інтелекту.

Google оголосив про низку вдосконалень в сегменті штучного інтелекту, покликаних допомогти клієнтам скористатися перевагами мовної моделі Gemini (LLM) і підвищити продуктивність усієї платформи Google Cloud. Про це говорилося в перший день презентації. На другий день було показано велику кількість демонстрацій, з метою проілюструвати переваги роботи зі штучним інтелектом.

Як повідомляють інсайдери, деякі з рішень представлені розробниками, були надто простими і не націленими на широку аудиторію користувачів. Вони стосувалися лише роботи з даними в екосистемі Google, хоча майже кожен бізнес зберігає велику частку інформації у сховищах за межами Google. Однак деякі ідеї інтеграції штучного інтелекту в продукт здобули підтримку глядачів. Наприклад, під час демонстрації електронної комерції ведучий зателефонував постачальнику після завершення онлайн-транзакції. Це було зроблено, щоб продемонструвати комунікаційні можливості торгового бота.

Які саме оновлення ми побачимо у Google Cloud поки не зрозуміло, однак усі вони матимуть функції штучного інтелекту. 

[:]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *