Німецька компанія Ecosia запускає кросплатформний браузер
1 min read

Німецька компанія Ecosia запускає кросплатформний браузер

Ecosia – це пошукова система, яка фінансує ініціативи з висадки дерев, віддаючи частину свого прибутку. Сьогодні вона запустила новий кросплатформний браузер, щоб збільшити свій онлайн-трафік.

Новий браузер, доступний для Mac, Windows, iOS і Android. Він створений на основі проекту браузера Google з відкритим кодом, Chromium. Це пояснює, чому він майже немає відмінностей від браузера Chrome.

Однак німецька компанія вважає, що це навіть добре. Адже користувачі захочуть спробувати новинку, якщо знатимуть, що вона схожа на те, до чого вони звикли. 

Майкл Меткалф, директор із продуктів Ecosia, розповів, що компанія розширила роботу над браузерами, щоб бути ближче до користувачів. З цим новим браузером Ecosia також запускає програму афілійованих покупок. Тобто користувачі бачитимуть посилання на торгові сайти, такі як Amazon, eBay і Decathlon у віджеті з рекламою. У компанії заявили, що всі гроші, отримані від партнерських доходів, підуть на посадку дерев і підтримку подібних проектів з озеленення. 

З початку цього року, за підтримки компанії Ecosia, вдалося висадити понад 200 мільйонів дерев у 95 тисячах регіонів по всьому світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *