1 min read

[:uk]Chrome Enterprise Premium – новий браузер з абонплатою для бізнес-клієнтів[:]

[:uk]

Компанія Google анонсувала Chrome Enterprise Premium. В новому браузері доступні декілька рівнів захисту, що використовують для роботи штучний інтелект. Щоб отримати доступ до цих безпекових функцій бізнес-користувачам доведеться сплачувати абонплату в розмірі – 6 $ на місяць.

Чи доцільно сплачувати за браузер

Вперше з 1995 року доступ до веб-переглядача може стати платним. У 90-х роках минулого століття браузер  Netscape просив 39 $ за свої послуги. Однак на тлі поширення безкоштовного веб-переглядача Internet Explorer від компанії Microsoft, Netscape довелося знизити ціну на свій браузер до нуля.

Google посилається на дослідження Gartner на своєму сайті, пояснюючи доцільність абонентської плати за веб-переглядач.

Минулого року дослідницька компанія Gartner вже робила заяву, що до 2030 року браузер стане платформою, за допомогою якої підприємства зможуть поширювати програмне забезпечення, збирати інформацію, контролювати доступ і забезпечувати безпечну віддалену роботу. Браузер з часом стане ядром, на якому базуватиметься діяльність корпорацій, тому постачальники впроваджують все більше корисних інновацій для корпоративних веб-переглядачів. 

[:]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *