1 min read

[:uk]Користувачі соцмереж звернулися до Meta з проханням змінити обмеження[:]

[:uk]

Сотні творців політичного та новинного контенту, а також активісти, адміністратори облікових записів і журналісти підписали відкритий лист до Meta. У ньому міститься прохання скасувати рішення щодо обмеження охоплення акаунтів, які публікують політичний контент у Threads та Instagram.

У лютому компанія Meta оголосила, що більше не рекомендуватиме контент про політику та соціальні проблеми у двох соціальних мережах. Це рішення викликало занепокоєння у користувачів, які пишуть про соціальні проблеми такі як, права ЛГБТК, права жінок, расову нерівність та інвалідність. 

Незалежні журналісти та творці контенту кажуть, що стало неможливим отримати охоплення своєї аудиторії, відколи зміни були введені. За їхніми словами, обмеження суттєво вплинули на темношкірих творців, жінок, людей з обмеженими можливостями та ЛГБТК.

У листі керівництву компанії Meta пропонується не обмежувати політичний контент для всіх без виключення, а дати користувачам можливість обирати погоджуватися на такі обмеження чи ні. 

Згідно з новими обмеженнями, політичним називається будь-який контент, що стосується політики,  групи людей або суспільства в цілому. Сюди ж відносяться теми про ЛГБТК, права жінок, а також дописи про расову дискримінацію та дискримінацію інвалідів. Багато авторів також повідомили, що фільтри обмежують в охопленнях навіть деякі не пов’язані з політикою та соціумом теми.

[:]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *