1 min read

[:uk]Meta випустить нову генеративну модель ШІ Llama 3 у травні[:]

[:uk]

На заході в Лондоні у вівторок Meta підтвердила, що планує перший випуск Llama 3 — наступного покоління великої мовної моделі, яка використовується для роботи генеративних помічників ШІ — протягом наступного місяця.

Нік Клегг, президент Meta з глобальних питань, повідомив що впродовж наступного місяця компанія почне впровадження Llama 3.  Він описав, як виглядатиме випуск кількох різних ітерацій, а також повідомив що протягом року буде випущено декілька версій генеративної моделі з різними можливостями та універсальністю.

Сьогодні Meta намагається наздогнати OpenAI, який більше року тому здивував усіх успішним запуском ChatGPT AI. Тоді Meta розкритикували за надто обережну роботу зі штучним інтелектом у минулому.

Попередні версії Llama не мали великого успіху в користувачів, адже можливості мовної моделі були обмеженими. Наразі очікується, що Llama 3 стане кращою версією. Llama 3 точніше відповідатиме на питання та швидше опрацьовуватиме широкий спектр тем. Meta хоче, щоб штучний інтелект на базі Llama зрештою став найкращим помічником, але вони визнають, що попереду ще багато роботи. 

[:]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *