1 min read

[:uk]На тлі популярності ШІ зростає попит на чіпи та мікросхеми[:]

[:uk]

Британський виробник компонентів для мікросхем IQE у середу повідомив про збільшення свого портфеля замовлень. Причину цьому бачать в розвитку та поширенні штучного інтелекту(ШІ). Акції фірми піднялися більш ніж на 30%, перевищивши зростання всіх лондонських акцій.

Компанія спеціалізується на виготовлені вдосконалених епітаксійних пластин, які використовуються в різних продуктах: від пристроїв для лазерної епіляції до датчиків розпізнавання обличчя в iPhone від Apple. У спробі отримати вигоду від поширення штучного інтелекту(ШІ), яке охопило напівпровідникову промисловість, IQE інвестує в розробку нових чіпів. Вони зроблять процес передачі даних більш ефективним, що життєво важливо для генеративних програм ШІ.

Генеральний директор Амеріко Лемос сказав, що штучний інтелект(ШІ) є однією з головних тенденцій, що сприяють підвищенню продажів. Він також відзначив зростання попиту на компоненти, що використовуються в енергоємній інфраструктурі штучного інтелекту, в якій компанія також активно працює.

Портфель замовлень компанії зросте до кінця першого півріччя, і в компанії очікують, що цей показник до кінця 2024 року тільки збільшиться.

[:]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *