Apple розробляє прототипи iPhone та iPad, які складатимуться у двоє
1 min read

Apple розробляє прототипи iPhone та iPad, які складатимуться у двоє

У Apple є як мінімум два прототипи iPhone, що складаються у форматі розкладачок, стверджує видання The Information. Також повідомляється, що компанія працює над технологією складних смартфонів та планшетів з 2018 року. Однак подібний iPhone споживачі побачать ще не скоро.

За даними видання, складний iPhone знаходиться на ранній стадії розробки, тому його появу на ринку в найближчому майбутньому чекати не варто. У тій же публікації стверджується, що Apple веде розробку складного планшета iPad, до якої вона приступила після того, як зіткнулася з проблемами в розробці аналогічного смартфона. У статті також наголошується, що Apple нещодавно обговорювала із постачальниками з Азії замовлення на компоненти для складного iPhone двох різних типорозмірів. Проте компанія може зрештою повністю скасувати проєкт такого смартфона, якщо кінцевий продукт не відповідатиме її високим стандартам якості та дизайну.

Автор статті стверджує, що команда промислового дизайну Apple хотіла створити пристрій, який у розкладеному вигляді був би вдвічі тоншим за нинішні моделі iPhone, щоб у складеному стані він не був занадто товстим. У рамках розробки прототипів інженери та дизайнери компанії розглядали можливість оснащення допоміжного пристрою додатковим зовнішнім екраном. Однак недостатній рівень розвитку технологій акумуляторів та екранів ускладнили ці завдання для Apple.

У статті також говориться, що Apple призупинила проєкт складаного iPhone приблизно у 2020 році й замість нього зосередилася на проєкті iPad, що складається, розміром приблизно з модель iPad mini. Цей пристрій матиме екран близько восьми дюймів. До складного iPad компанія висуває менш суворі вимоги до якості та довговічності порівняно зі смартфонами. Менш жорсткі вимоги були висунуті й до товщини планшета, що складається, оскільки не передбачається, що гаджет носитимуть у кишені.

Також повідомляється, що Apple працює над тим, щоб зменшити помітність складки у гнучкого дисплея, яка проявляється після багаторазового складання та розкриття пристрою. Apple хоче, щоб у відкритому вигляді пристрій мав абсолютно рівний екран, що дозволяло б його вільно використовувати для малювання або роботи з електронним стилусом.

У статті не уточнюється, чи змогла Apple розв’яза ці проблеми. Однак очевидно, що iPhone 16 та iPhone 17 будуть традиційними пристроями у формфакторі моноблоку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *