Apple тестує тонкий дизайн виступу камери для iPhone 16
1 min read

Apple тестує тонкий дизайн виступу камери для iPhone 16

Протягом останніх кількох місяців Apple експериментувала з різними конструкціями виступів камери для стандартних моделей iPhone 16, але тепер компанія начебто визначилася.

Про це пише MacRumors.

Видання створило рендер iPhone 16 на базі отриманих витоків. При цьому смартфон виглядає так само, як на раніше опублікованих кресленнях, які злив напередодні перевірений інсайдер. Невідомо на 100%, чи будуть iPhone 16 доступні саме у таких кольорах.

Виступ камери має два окремі кільця для стандартної ширококутної та ультраширококутної камер. Логічно припустити, що в цьому поколінні Apple може перейти на 48-мегапіксельний модуль та ультраширококутний модуль. На це давно чекають. Як пише Macrumors, вертикальне розташування камери залишалося незмінним протягом усього процесу прототипування, і Apple не змінювала розташування спалаху або об’єктивів камери.

Macrumors додає, що так виглядає передсерійний прототип, але до фінальної версії дизайн може змінитися.

Новий смартфон справді нагадує iPhone X, випущений у 2017 році. Хоча Apple також використовувала вертикальну камеру для iPhone 12, вона мала ширший квадратний виступ, в якому також розміщувалися спалах і мікрофон.

Macrumors пише, що завдяки вертикальному розташуванню камери Apple впровадить запис просторового відео в базові моделі iPhone 16 та iPhone 16 Plus. Зараз моделі iPhone 15 мають діагональне розташування модулів камери та не можуть знімати просторове відео. Ця функція поки що обмежена моделями iPhone 15 Pro та гарнітурою Vision Pro.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *