Презентація смартфонів Xiaomi 14 серії відбудеться 25 лютого
1 min read

Презентація смартфонів Xiaomi 14 серії відбудеться 25 лютого

Компанія Xiaomi повідомила, що глобальний анонс її флагманських смартфонів серії Xiaomi 14 відбудеться 25 лютого за день до початку міжнародної виставки електроніки MWC 2024. З цієї нагоди виробник проведе спеціальний захід у Барселоні. У рамках цієї події також очікується анонс смартфона Xiaomi 14 Ultra.

Про це повідомляє GSMArena.

Опублікований компанією у соціальних мережах постер натякає, що поряд із компактною моделлю Xiaomi 14 виробник також представить ще якусь версію. Все ж таки серія, це явно більше одного смартфона. Передбачається, що це буде пристрій Xiaomi 14 Ultra, який з’явиться на міжнародних ринках замість Xiaomi 14 Pro. Останній продовжить продаватися лише у Китаї.

На сторінці офіційного сайту Xiaomi, присвяченій майбутньому заходу, повідомляється, що «нове покоління оптики Leica досягло нових висот». Цілком ймовірно, це натяк на використання в основній камері Xiaomi 14 Ultra більш широкої регульованої діафрагми, чутки про яку ходять уже деякий час.

Очікується, що в якості основного сенсора камери Xiaomi 14 Ultra буде виступати 50-Мп датчик Sony LYT-900 зі швидшою змінною апертурою f/1.6-f/4.0 в порівнянні з регульованою оптикою f/1.9 – f/4.0 в моделі Xiaomi 13 Ultra.

Поряд із міжнародним запуском смартфонів Xiaomi 14 також очікується анонс Android-планшета Xiaomi Pad 7.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *