Камеру Samsung Galaxy S24 Ultra порівняли з iPhone 15 Pro Max
1 min read

Камеру Samsung Galaxy S24 Ultra порівняли з iPhone 15 Pro Max

Відомий інсайдер Ice Universe представив нове відео, де зіставив якість камер флагманського Samsung Galaxy S24 Ultra з попереднім iPhone 15 Pro Max та іншими Android-флагманами.

Ролик зʼявився у Weibo.

У цьому порівняні на всіх смартфонах використовувався об’єктив з 10-кратним зумом, при цьому фотографувалася одна і та ж квітка. У тесті порівнювали мінімальну відстань фокусування камери за однакових умов.

Видно, що останнє місце в цьому тесті займає саме iPhone 15 Pro Max, після нього йде Galaxy S23 Ultra. Новий Samsung Galaxy S24 Ultra отримав результат на рівні Oppo Find X7 Ultra, а лідером виявився Vivo X100 Pro.

Раніше компанія Samsung Electronics вже підтвердила, що кількість внутрішніх попередніх замовлень на серію Galaxy S24 у Південній Кореї за тиждень, з 19 по 25 числа, становила 1,21 мільйона одиниць. Це найвищий обсяг попереднього продажу за всю історію серії Galaxy S за той же період часу.

Ice Universe був першим, хто розкрив новий тренд на смартфони з екранами-водопадами, про виріз у формі чубчика в iPhone X, про оновлений дизайн iPhone 14 з вирізом Dynamic Island, який відображає різну інформацію, і про різноманітні 200-мегапіксельні датчики зображення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *