1 min read

[:uk]Android 15 матиме режим робочого столу[:]

[:uk]

Користувачі Android вже давно чекають на можливість підключати смартфони до великих екранів та працювати на них як на повноцінному ПК. Розвиток цієї функції тільки починає набирати швидкості, тому наразі не існує подібних технологій доступних широкій аудиторії споживачів. Це якщо не брати до уваги розробку компанії Samsung – режим DeX від .

Однак все може змінитися. В майбутньому стандартна версія Android матиме режим робочого столу. Принаймні так стверджують фахівці, що займаються оновленням програмного забезпечення Android 15. 

У звітах зазначається, що компанія розробник повільно, але впевнено готує велике оновлення для Android 15, яке буде представлено приблизно через місяць на доповіді Google I/O 2024 у травні.

Остання версія режиму робочого столу Android у бета-версії Android 14 дозволяла користувачам переміщувати програми на великому екрані, а також змінювати їх розмір залежно від того, скільки програм вони хочуть використовувати одночасно. Чи зможе продукт на Android 15 функціонувати як повноцінний ПК при підключенні до екрану, чи матиме обмежені можливості поки невідомо.

[:]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *